تغيير زبان سايت:EnglishРусскийViệtDeutsch中文فارسي日本語हिंदीPolskiRomână
خوش آمدید, میهمان!

انواع شمارشگر و ابزار تحلیل ترافیک وب سایت

 

پرسش و پاسخ

آيا Gostats واقعا رايگان است؟ پس چگونه كسب درآمد مي كند؟
Gostats در سال 1999 به عنوان سرگرمي شروع به كار كرد و از آن زمان تاكنون در حال ارائه شمارشگرهاي رايگان و معتبر و همچنين سرويس آماري غير رايگان بوده است. در اكانتهاي رايگان، تمام آنچه نياز است لينك ارجاعي شمارشگر/ردياب استاندارد وب سايت Gostats مي باشد. (پرداخت فقط براي چيزي كه نياز به پرداخت دارد.) نسخه تخصصي به شما امكان پنهان كردن شمارشگرتان را ميدهد. در اينصورت هيچگونه لينك تبليغاتي در وب سايت شما نخواهد بود..
شمارشگر چيست؟ و ردياب چيست؟
شمارشگر تعداد بازديدهايي كه از وب سايت شما ميشود را به صورت يك تصوير گرافيكي در وب سايتتان نمايش مي دهد. يك ردياب اطلاعات بيشتري در مورد ترافيك وب سايتتان جمع آوري كرده و گزارشي را براي سايت شما تهيه مي كند. Gostats هم شمارشگر و هم ردياب را در يك ابزار به شما ارائه مي كند. مشاهده نسخه آزمايشي: نمونه نمايشي شمارشگر و ردياب
آيا مي توانم تمام صفحات سايتم را رديابي كنم؟
بله، شما آزاديد كه كد Gostats را در تمام صفحات سايتتان نصب كنيد.
اگر شمارشگر Gostats كار نكرد، چكار كنم؟
قدم 1: مطمئن شويد اكانت شما معتبر است، سعي كنيد به سيستم وارد شويد.
قدم 2: در صورتيكه اكانت شما معتبر است زمانيكه به سيستم وارد شديد ^دريافت كد HTML^ را انتخاب كنيد.
قدم 3: كد مورد نظر را از قسمت ^دريافت كد HTML^ كپي كرده و داخل سورس وب سايتتان قرار دهيد. نكته: در صورتيكه از ويرايشگر HTML استفاده مي كنيد، حتما از ويژگي ^ويرايش سورس^ استفاده كنيد.
قدم 4: شمارشگرتان را آزمايش كنيد. اگر كار نداد يك ايميل براي gostats بهمراه خلاصه اي از مشكل، نام كاربري و يك لينك به صفحه اي كه شمارشگر در آن قرار دارد، ارسال كنيد.
من بر روي آمارهاي وب سايتم پسورد گذاشته ام اما هنوز آنها را مشاهده مي كنم! چرا؟
اين امكان وجود دارد كه شما هنوز از سيستم خارج نشده باشيد. در منوي اصلي و يا صفحه مشاهده آمار لينك خروج از سيستم را بيابيد. اگر از سيستم خارج شده ايد و هنوز آمار را مشاهده مي كنيد، مطمئن شويد كه گزينه پسورد تنظيم شده باشد همچنين سعي كنيد از يك كامپيوتر يا مرورگر ديگري به آمارتان دسترسي پيدا كنيد (اگر هنوز آنها را مشاهده مي كنيد). نهايتا، اگر همچنان مشكل داشتيد براي ما يك ايميل بهمراه نام كاربري و آدرس وب ارسال كنيد.
من تمايل دارم با كليك روي Gostats،سايت در صفحه جديدي باز شود اما زمانيكه از target="_blank" استفاده مي كنم لينك در همان پنجره باز ميشود.آيا راهي براي تغيير آن هست؟ من دوست ندارم صفحه اي كه در حال كار با آن هستم را براي ديدن Gostats ترك كنم.
در حال حاضر امكان باز كردن Gostats در يك پنجره جديد وجود ندارد. در آينده Gostats كدي را در اختيار شما خواهد گذاشت تا آنرا به طور اتوماتيك در يك پنجره جديد باز كند.
چگونه مي توانم با افرادي كه از وب سايت من ديدن مي كنند، تماس بگيرم؟
Gostats نمي تواند به شما در تماس با بازديدكنندگان سايتتان كمكي بكند. شما مي توانيد با قراردادن متن، يا يك لينك به آدرس ايميلتان در وب سايت، آنها را تشويق كنيد تا با شما تماس بگيرند.
كدام كد را براي نصب Gostats بايد در وبلاگم استفاده كنم؟
ما دستورالعمل هاي متعددي براي كمك به شما براي نصب Gostats در وبلاگتان داريم:
ابزار Gostats براي Wordpress
جهت نصب Gostats بر روي وبلاگ با هاست Wordpress
جهت نصب Gostats بر روي Yahoo Groups
جهت نصب GoStats روي وبلاگ هاي Blogger
جهت نصب GoStats روي وبلاگ هاي Xanga
جهت نصب GoStats روي وبلاگ هاي Blogger
جهت نصب GoStats روي وبلاگ هاي Xanga
جهت نصب Gostats بر روي LiveJournal
من متوجه شدم كه سايتم با ^براي خردسالان مناسب نيست^ علامتگذاري شده است. چرا؟ در سايت من چيزي كه براي خردسالان نامناسب باشد وجود ندارد.
ممكنست در پروفايلتان به طور اتفاقي گزينه نامناسب براي خردسالان را انتخاب كرده باشيد. براي تغيير آن به ^سايتهاي من^ ، ^ويرايش پروفايل سايت^، ^آیا سایت شما برای خردسالان مناسب است؟^ برويد. ذخيره ي تغييرات را فراموش نكنيد.
چگونه شماره ي روي شمارشگرم را تغيير دهم؟
براي تغيير شماره ي روي شمارشگر به اين ترتيب عمل كنيد:
1. پس از ورود به سيستم به ^سايتهاي من^ برويد
2. بر روي ^ويرايش شمارشگر^ كليك كنيد
3. در گزينه اي كه با ^تعداد كليكها^ عددي وجود دارد. اين عدد را به عدد دلخواه تغيير دهيد.
4. بر روي ^ذخيره ي تغييرات^ كليك كنيد.
چند لحظه پيش سايتم را ثبت نام كردم و حالا نام كاربري ام را فراموش كرده ام. چگونه مي توانم نام كاربري ام را بازيابي كنم؟
در صورتيكه نمي توانيد ايميل ارسال شده توسط Gostats را بيابيد، لطفا يك ايميل بهمراه لينك وب سايتتان براي پشتيباني ارسال كنيد. سپس ما نام كاربري را به ايميلي كه با آن لينك مرتبط است، ارسال مي كنيم.
اگر سئوالي داريد كه در اينجا مطرح نشده، از مابپرسيد.
 
تبليغ از طريق Gostats